Other lots in this auction
-
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#884Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#859Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260 / 320 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Een rond bijzetkastje van mahoniehoutfineer met één lade en een zwart marmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 60 cm Ø 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60

