#452“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#880Een paar messingen kandelaars.
#771Twee kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Eén zonder slinger en één zonder sleutel.
Deux petits coucous en bois et plastique. un sans balancier et un sans clé.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#791Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.
Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#75Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1600 / 1800 -
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#52Marcel Cockx“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#458Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100 / 120