#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
#712Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage fluvial hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391Een Braziliaanse ruiterhoed, een machete in lederen schede en een lederen ruitertas.
#110Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale diamant van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’un diamant central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#816Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 162 x 107 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#818Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle. Marque De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
Une dent d'hippopotame africain sculptéNo longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200