Other lots in this auction
-
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#323Val St. LambertEen reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#821Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.
Deux coucous en bois, dont un à balancier en forme de jeune homme qui se balance. Un poids est manquant.No longer availableDim. h: 17 & 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#772Karel Moers“Masten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. ± 1975.
”Mats”. Huile sur panneau. Signé. +- 1975.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Swarovski“Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#445Bestek van verzilverd metaal. Gemerkt CC en 100.
Un service à couvert en métal argenté. Marque CC et 100.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 28 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#588Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#42Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Neerhof met varken en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Basse-cour, porc et poules”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#410Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45

