#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
#615
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#344Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
#579
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#117
Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#59M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#437
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#353
Een antiek poppenbed.
#143
Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
#388
Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.No longer availableEstimate: € 30/40