Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Romain Steppe
Period: 1859 - 1927

“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 3008220519.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #519
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Steppe

  • #509
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250

Similar lots by type

  • #199
    Edward Joris Moerenhout
    Period: 1801- 1893

    “Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.

    "Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.
    No longer available
    Dim. 38 x 66 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #584
    William Raymond Dommersen
    Period: 1850 - 1927

    “Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.

    "Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #152

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    « Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #529
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #489
    nf

    “Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.

    « Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.
    No longer available
    Dim. 144 x 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #614
    Josee Maes

    “Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #612
    Colpa

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    H. Van De Beeck

    “Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.

    "Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #522
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 125 x 101,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #119
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #145
    Jan Hermann Barend Koekkoek
    Period: 1840 - 1912

    “Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #144

    “Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #4

    Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt met een groen anker (Vion & Baury). Omstreeks 1900. En met kleine verfschilfer aan de basis.

    Deux figurines de porcelaine multicolore. Marqué d'une ancre verte (Vion & Baury). Circa 1900. Et avec petit éclat de peinture à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #343

    Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.

    Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #313
    Keramis

    Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.

    Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #112
    Mil. Maeyens

    “Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Port de mer". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #269
    Raf Coorevits
    Period: °1934

    Vier potloodstudies in één lijst.

    Quatre études au crayon dans une liste.
    No longer available
    Dim. 61 x 44 cm (tot.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.

    Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 159,30 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een groot lot albums met Belgische zegels. - Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943. - Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d. - 8 Albums met diverse Belgische zegels.

    Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #355
    Val Saint lambert

    Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.

    Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #113

    “De dood”. Een beeldje van been onder een glazen stolp.

    "La Mort". Une figurine d'os sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #447

    Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.

    Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een pear shape briljant van +- 0,75 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,12 g
    Estimate: € 800 / 900
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More