Other lots in this auction
-
#68Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Goebel, GermanyEen peper- en een zoutvaatje, een schaaltje en een zandloper van meerkleurig biscuit, versierd met paters. Onderaan gemerkt.
Une salière et une poivrière, un bol et un sablier en biscuit multicolore, à décor de moines. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 6-8cmEstimate: € 30 / 35 -
#105Een paar schotels van Delfts aardewerk met meerkleurige decor van bloemen en vogels bij een vijver.
Une paire de plats en faïence de Delft à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux au bord d'un étang.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 220 / 360 -
#514Een spiegel in Louis XVI-stijl met een schilderij met twee engelen in de kuif en versierd met bloemen.
Un miroir de style Louis XVI avec une peinture de deux anges dans la coiffe et décoré de fleurs.No longer availableDim. 245 x 120 cmEstimate: € 600 / 650 -
#635Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#666Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.No longer availableDim. H:105cmEstimate: € 80 / 100 -
#612“Aha oe feii?”. Een reproductie naar het werk van Paul Gauguin.
"Ah oh feii?". Une reproduction d'après l'oeuvre de Paul Gauguin.No longer availableDim. 56 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een paar art nouveau siervazen van groengepatineerd zamak, versierd met vrouwen, bloemen en vogels. Eén vogeltje afgebroken.
Paire de vases décoratifs Art Nouveau en zamak patiné vert, à décor de femmes, fleurs et oiseaux. Un oiseau cassé.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#391Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een verguld houten zuiltje in barokke stijl met marmeren blaadje.
Colonne en bois doré de style baroque avec dessus en marbre.No longer availableDim. 99 x 33 cmEstimate: € 80 / 120

