Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Jean-Pierre Stemmer
Period: 1876 - 1950

“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.
Dim. 20 x 27,5 cm
SKU: 1212170064.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #109

    “Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    "Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #222

    “Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #819
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    de Kat

    “Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.

    “Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.
    No longer available
    Dim. 20 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #818
    Kagen

    “Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689
    Gabby De Pauw

    “Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cml
    Estimate: € 30 / 50
  • #259
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.

    "La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #514
    Daan Thulliez
    Period: 1902 - 1965

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    "Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.
    No longer available
    Dim. 100 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38

    Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.

    Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Karel de Posson

    “Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .

    "Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302

    “Hof van Busleyden te Mechelen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    "Hof van Busleyden à Malines". Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #452

    Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.

    Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.
    No longer available
    Dim. 61 x43 cm & 69 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #815
    Ferdinand Schirren
    Period: 1872 - 1944

    “Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #140

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 12,80 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #542

    “Naakt”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Glashorst (?).

    "Nu". Huile sur panneau. Porte une signature: Glashorst (?).
    No longer available
    Dim. 95 x 63,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676
    Hamadan

    Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.

    Un couloir d'Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 181 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Gamet

    “Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.
    No longer available
    Dim. 5 x 3,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #226

    Lodewijk XVI commode van gefineerd notenhout op leunhoogte. Vier grote laden, tapse poten. Vroeg XIXde eeuw.

    Commode Louis XVI en placage de noyer à hauteur d’appui. Quatre grands tiroirs, pieds fuselés. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 121 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #661

    Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor. in de vorm van een rustende eend. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un netsuké en ivoire sculpté, représentant un canard qui se repose. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 4,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #620
    Märklin

    Een lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.

    Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #623

    Gemberpot versierd met vogels.

    Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #21

    Een lot varia, bestaande uit tien gepolychromeerd houten briefopeners, twee houten boekensteuntjes in de vorm van beren, een doosje van bois de Spa en een bekertje van hoorn.

    Un lot d'objets divers, comprenant dix coupe-papier en bois polychrome, deux serre-livres en bois en forme d'ours, une petite boîte en bois de Spa et un gobelet en corne.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #642

    Een ronde houten wandklok.

    Pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Cloisonné tempel met zuiltjes.

    Un temple en cloisonné avec colonnes.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More