#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#657
Een opgezette kop van een reegeit.
#134
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30,5 cmEstimate: € 600/800 -
#23
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40/50 -
#595Artemide Milano
Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#773Val Saint-Lambert e.a.
Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
#586
Twee smeedijzeren fietsenstaanders.
Deux support vélo en fer forgé.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 40/50