Similar lots by type
-
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#28Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#358Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom. -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#102Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
"Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque. -
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#348Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.
A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments. -
#307Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.
'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#347Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.
A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#8Algora‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407. -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration. -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo. -
#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#97Sabino, France‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris. -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked. -
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
Other lots in this auction
-
#113Drie etuis met telkens een stuk van 5 en één van 2.50 Zaire uit 1975. Ag 925/1000, resp. 35 g en 28.28 g. Ed. Royal Mint voor de Banque du Zaire.
Three cases each containing a coin of 5 and one of 2.50 Zaire from 1975. Ag 925/1000, weighing 35 g and 28.28 g respectively. Ed. Royal Mint for the Banque du Zaire. -
#443Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.
A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.Place a bid ›Estimate: € 250 / 350 -
#140“De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.
"The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card. -
#105Zes etuis met penningen uitgegeven voor Unesco door La Monnaie de Paris. Drie stukken m.b.t. Rubens, drie m.b.t. Boeddha. Telkens 925/1000, 30 g.
Six cases with coins issued for Unesco by La Monnaie de Paris. Three pieces related to Rubens, three related to Buddha. Each 925/1000, 30 g.Place a bid ›Estimate: € 150 / 220 -
#361Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
A small icon with a silver riza. 925/1000. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#327Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.
A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle. -
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#236Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top.



