Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
Karl Ens, Volkstedt

‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.

'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.
Dim. H 22, B 25 cm
SKU: 2701260303.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #353
    Limoges

    Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.

    A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm(zonder sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37

    Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.

    A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #348

    Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.

    A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    ‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.

    'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.

    A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 8 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Algora

    ‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.

    ‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #247

    Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.

    An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Sabino, France

    ‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.

    'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #113

    Drie etuis met telkens een stuk van 5 en één van 2.50 Zaire uit 1975. Ag 925/1000, resp. 35 g en 28.28 g. Ed. Royal Mint voor de Banque du Zaire.

    Three cases each containing a coin of 5 and one of 2.50 Zaire from 1975. Ag 925/1000, weighing 35 g and 28.28 g respectively. Ed. Royal Mint for the Banque du Zaire.
    Place a bid ›
    Dim. 189.89 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #443

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Place a bid ›
    Estimate: € 250 / 350
  • #140

    “De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.

    "The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card.
    Place a bid ›
    Dim. 588.70 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #105

    Zes etuis met penningen uitgegeven voor Unesco door La Monnaie de Paris. Drie stukken m.b.t. Rubens, drie m.b.t. Boeddha. Telkens 925/1000, 30 g.

    Six cases with coins issued for Unesco by La Monnaie de Paris. Three pieces related to Rubens, three related to Buddha. Each 925/1000, 30 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 150 / 220
  • #361

    Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.

    A small icon with a silver riza. 925/1000.
    Place a bid ›
    Dim. 11/9 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #142
    Ernest Welvaert
    Period: 1880 - 1946

    “Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.

    "The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 71 x 110 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #104

    “Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.

    "Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos.
    Place a bid ›
    Dim. 126 x 202 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #327

    Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.

    A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117
    Christofle France

    Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #21

    “Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.

    "Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #236

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Place a bid ›
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More