#332R. Clarot“Grote Markt Brussel”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Grande Place, Bruxelles”. Une aquarelle. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Panamarenko“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#448Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
#274Jozef MousPeriod: 1896-1968“Koeien in de wei”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vaches dans le pré”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400