Similar lots by type
-
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260/280 -
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#318
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.No longer availableDim. h: 21,5 & 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45/55 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#357Lladro
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#218
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#395
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#39Royal Kopenhagen
“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#307
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110
Other lots in this auction
-
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160/200 -
#236
Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage avec garnitures en bronze. Style Empire. Tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#364Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#379
Drie moderne werken zonder lijst.
Trois œuvres modernes sans cadre.No longer availableDim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 3,71 gEstimate: € 950/1200 -
#128
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine avec des décorations florales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#96
Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#49
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#141
Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100/160 -
#70
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in 18 karaats geel en roze goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune et rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 850/950 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Columbiaanse smaragd van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude colombienne de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 350/450