‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
Hubert Henrard
Period: 1882

'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.
Dim. 32,5/40 cm
SKU: 2701260242.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #242
Estimate: € 180 / 260
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #454
    Isidoor Boerewaard
    Period: 1893 - 1972

    ‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.

    'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard.
    Place a bid ›
    Dim. 90/130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #290

    ‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    "Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 12/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Place a bid ›
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #459
    Manu De Mey

    ‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.

    'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #255

    ‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.

    'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 21/29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #158
    Leopold Muller

    “La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #508
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Place a bid ›
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman.
    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #594

    ‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.

    'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 11,5/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Gustaaf Wappers

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.

    ‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.
    Place a bid ›
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Julien Bal
    Period: 1922 - ....

    Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.

    A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #299
    Period: 1905

    ‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.

    'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed.
    Place a bid ›
    Dim. 23/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jacobus Johannes Doeser
    Period: 1884-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser

    'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser.
    Place a bid ›
    Dim. 60/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225

    Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.

    Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case.
    Place a bid ›
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #271

    Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.

    A lot of 5 copper mortars with pestles.
    Place a bid ›
    Dim. h 14 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    “Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.

    "Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 400 / 550
  • #94
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.

    "Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    “Oosterse figuren”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt K.1C 252.

    "Eastern figures". A porcelain figurine. Marked K.1C 252.
    Place a bid ›
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 175/275 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #540

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 160 x 117 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427

    Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.

    A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #201
    Charell

    Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #84

    ‘Stadszicht met brug’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Cityscape with Bridge’, oil on canvas. Illegibly signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #574

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

    "Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.

    A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity.
    Place a bid ›
    Dim. 99 x 191 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.