Other lots in this auction
-
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princesse ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#166Een paar gebeeldhouwd eikenhouten buffetkasten in Mechelse renaissancestijl.
Une paire de buffets en chêne style Renaissance malinoise.No longer availableDim. 102 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Henri De Beul“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#602Schepens“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539“Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 35,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#245Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 8,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 335 x 143 cmEstimate: € 100 / 150 -
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#568Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.
Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableDim. h: 14,5 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#152“Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 64 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#894Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50

