Other lots in this auction
-
#851Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218Een 49-delig zilveren bestek voor twaalf personen in ménagère. Frankrijk, 950‰.
Un couvert en argent de 49 pièces pour douze convives.No longer availableDim. 3143 gramEstimate: € 1400 / 1600 -
#730Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.
Deux petits meubles, pieds gainés, chacun avec un tiroir.No longer availableDim. b: 37 & 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#457Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#836Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 350 / 450 -
#387Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#715Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#849Val St. LambertEen klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.
Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#843Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd decor van bloemen en vlinders. Randschilfer.
Un plat de décoration en porcelaine à décor peint à la main de fleurs et de papillons. Eclat.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 50

