Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
W. Claes

“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Vaches broutant”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 35 x 35 cm
SKU: 2708190304.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #304
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #671

    Een staande klok met notenhouten kast. Het werk met tinnen wijzerplaat op messing en gedateerd 1768. Eén zijruitje gebroken.

    Horloge de vestibule à gaine en noyer. Mouvement en laiton à cadran en étain. Daté 1768. Une petite vitre de côté cassée.
    No longer available
    Dim. 240 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #768

    “Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.

    ”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #851

    Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.

    Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.

    Un buffet en chêne à deux corps style Renaissance à deux fois deux portes à moulures et le dessus décoré de motifs incrustés.
    No longer available
    Dim. 228 x 165 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #378
    Villeroy & Boch

    Twee grote aardewerken sierschotels met meerkleurig decor van ganzen. Decors 102 A & B. Achteraan gemerkt.

    Deux grands plats en faïence, décor polychrome d’oies. Décors 102 A & B. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #741

    Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.

    Une autruche en bronze à corps en noix de coco.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #108
    Amphora, Oostenrijk

    Een art nouveau siervaas van meerkleurig en verguld porselein. Aan één zijde gerestaureerd. Onderaan gemerkt.

    Un vase Art Nouveau en porcelaine polychrome et dorée. restauration faite sur un côté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #9
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd met stempel buiten de plaat.

    ”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée au cachet hors planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    “Militair in een herberg met hond en ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onder: E. Du... Begin XIXe eeuw. Oorspronkelijke lijst, paneel gerestaureerd.

    ”Militaire dans une auberge avec un chien et une pie”. Huile sur panneau. Signature en dessous à droite. Panneau restauré.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #468

    Twee wasstempels en een fijn gesculpteerde vrouwenbuste van ivoor. Eén stempel met zilver.

    Deux tampons en cire et un buste féminin en ivoire sculptée. Un tampon à finition en argent.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More