#261Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
#721Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.
#67Manufacture Impériale de SèvresEen empire siervaas met vergulde decors op gele fond en met oren in de vorm van slangen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase Empire, décors dorés sur fond jaune, les anses sous forme de serpents.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
#884Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
#458Twee antieke tabaksdoosjes en een kompas.
Deux boîtes à tabac antiques et un compas.No longer availableDim. b: 9 & 10 cm, Ø: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129M. Van den Bempt“Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un lot de six annuaires:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 à 1938.No longer availableEstimate: € 30 / 50