Other lots in this auction
-
#403Twee inktpotjes van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een doedelzakspeler bij een ton en in de vorm van een jager met zijn hond. XIXe eeuw.
Deux encriers en porcelaine polychrome, dont un sous forme d’un joueur de cornemuse près d’un tonneau et l’autre sous forme d’un chasseur avec son chien. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62“Schepen op het kanaal”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lesy. Lichte beschadiging aan het doek.
”Navires sur le canal”. Huile sur toile. Porte une signature: Lesy. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 55 / 60 -
#10Een 9 karaats gouden ketting en hanger.
Une chaîne en or 9 ct et pendentif.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 50 / 100 -
#361MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre miniatures de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerEmballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#209Nicaise De KeyserPeriod: 1813 - 1878“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de jeune femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#602Schepens“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
Un Bouddha assis antique en bronze doré et patine.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#468Twee wasstempels en een fijn gesculpteerde vrouwenbuste van ivoor. Eén stempel met zilver.
Deux tampons en cire et un buste féminin en ivoire sculptée. Un tampon à finition en argent.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.
Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#410Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,15 ct. en saffier baguettes een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#870Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.
Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#550Een speeltafel met gedraaide poten en een draaiend en openklapbaar blad.
Une table de jeu à pieds tournés et tablette tournante et rabattable.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 60 / 100

