Other lots in this auction
-
#262
Josh. Barronneau. Een staande klok met eikenhouten kast. Antwerpen, XIXde eeuw. Met slinger en gewichten.
Josh. Barroneau. Une horloge de vestibule en chêne. Anvers, XIXème siècle. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 255 x 55 cmEstimate: € 180/220 -
#795
Een bruine pluchen beer.
Un ours en peluche brun.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 500/600 -
#237
Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.
Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.No longer availableDim. 194 x 130 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#77Royal Zuid-Holland
Een bolle designvaas van Gouds aardewerk naar ontwerp van Amp Smit (1903 - 1976). 1929.
Un vase Design sphérique en faïence de Gouda, d’après Amp Smit (1903-1976). 1929.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#372Bernard Charroy
“Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70/100 -
#3
“Cerabati Wasserbillig”. Een oude messingen reclameplaat.
“Cerabati Wasserbillig”. Ancien panneau de publicité en laiton.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#804
“Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.
”Village, Afrique du Nord”. Huile sur panneau. Porte une signature: Lesy.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 42/50 -
#194Henri De Beul
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 1000/1200 -
#583
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/180 -
#247
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#624
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200/220