#257Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#70Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
#192CapodimonteDrie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#124Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#108Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#260Portmeirion Pottery, Stoke-on-TrentEen miniatuur kamerpot van creamware met een veelkleurig decor van een distelvink op een bloeiende tak (vijf reprises). Onderaan gemerkt. Jaren 60.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Een glazen vaas met handgeschilderd bloemendecor en vergulde voet.
Vase en verre à décor floral peint à la main et socle doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25