Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Grenenhouten commode met drie laden.

Grenenhouten commode met drie laden.

Commode en sapin ouvrant à trois tiroirs.
SKU: 2510160016.
Category: Meubel.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #265

    Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #409

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #768

    Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.

    Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #764

    Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.

    Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.

    Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.

    Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #758

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #315

    Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.

    Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.
    No longer available
    Dim. 115 x 92 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #809

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #770

    Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.

    Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.
    No longer available
    Dim. Ø 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #744

    Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.

    Buffet en chêne de style rustique.
    No longer available
    Dim. L. 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #794

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #305

    Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.

    Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #759

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #810

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #789

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.

    Table ronde en acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #624

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 282 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Een engeltje van gepolychromeerd en gesculpteerd hout in barokke stijl.

    Angelot en bois sculpté et polychromé de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #614
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    “Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.

    “Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #123
    Val Saint-Lambert Studio

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429

    Een sobere oude eikenhouten koffer.

    Coffre rustique en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Koetslamp van koper en plaatijzer.

    Lampe de calèche en cuivre et tôle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #467

    Een lot varia, bestaande uit tien kleine Boeddha’s van kunststof, een wijze van drijfhout, twee zinken eendjes als dekseldoosjes en een Italiaans groepje van kunststof.

    Lot varié comprenant dix petits Bouddha en plastique, un sage en bois flotté, deux petits canards en zinc formant boîtes et un groupe italien en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #637
    Sarreguemines

    Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.

    Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #263

    “Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.

    “Fermière et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #301

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.

    Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.
    No longer available
    Dim. 308,65 g - H. 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #651

    Een levensgrote pauw van gepolychromeerd metaal.

    Paon de taille nature en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #494
    Georges De Vlamynck
    Period: 1877 - 1980

    “La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.

    “La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More