#452Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#465Joseph André Motte Siège Steiner“Tempo Chair”. Een paar Mid-Century design lage armfauteuils met grijs gestoffeerde zitting op metalen frame. Ontwerp door Joseph André Motte voor Siège Steiner, Frankrijk medio 1950.
"Tempo Chair." A pair of Mid-Century design low armchairs with gray upholstered seat on metal frame. Designed by Joseph André Motte for Siège Steiner, France around 1950.No longer availableDim. 70 x 75 x 72 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#370Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.
Three 18 kt yellow gold pendants, two with horoscope symbols and one with a harlequin.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 220 / 280 -
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300