#317Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een bronzen paard in de geest van Botero.
A bronze horse in the style of Botero.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 329 / 340 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70