#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.