#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#331Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.
#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#486TabrizEen handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#38Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.
A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
An 18 kt yellow gold ring without a stone.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 120 / 150