Other lots in this auction
-
#304Arthur Boris KleinPeriod: 1893-1985“Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 18 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
A set of four Chinese porcelain plates, two polychrome and the others blue and white. Probably from the 19th century.No longer availableDim. Ø 17 - 16,5 - 18 - 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549Herman Brood‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style.No longer availableDim. H. 35 x 37 cmEstimate: € 360 / 400 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.
A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.No longer availableDim. H: 118 cmEstimate: € 150 / 250

