#298Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#110Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 400 / 450 -
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74M. V.D. Borght‘Stilleven met boeken en bloemen’, olieverf op doek in een rijkelijk vergulde kader. Gesigneerd M. V.D.Borght.
'Still life with books and flowers', oil on canvas in a richly gilded frame. Signed M. V.D.Borght.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.No longer availableDim. 34 x 14 x 15 cmEstimate: € 80 / 120