#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#210Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with black and white diamonds with a total weight of 1.42 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1200 / 1300 -
A vase "Xavier" made of cut crystal, colored in aubergine red. Not marked. Design by Hubert Fouargé. Small chips at the bottom and top edges.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80