#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
A lot of five icons featuring a variety of saints.No longer availableDim. 26.5 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A lot of Chinese porcelain, Qianlong period, consisting of four plates and four bowls.No longer availableDim. h 4 x Ø 7 cmEstimate: € 80 / 120