#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#55Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.No longer availableEstimate: € 80 / 120