#648Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
A lot of three African wooden masks including one yellow, one black, and one red with dreads.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#466KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#628Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
#107Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#497Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
An oak gateleg table with 6 legs.No longer availableDim. 70x97x91 cmEstimate: € 80 / 120