Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Lladro

“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
Dim. H. 15 cm
SKU: 2509180343.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Lladro

  • #281
    Lladro

    Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.

    Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 40,5 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #353
    Lladro

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #313
    Lladro

    Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    Lladro

    Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #733

    Twee houten barometers met beeldhouwwerk.

    Deux baromètres en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #273

    Een messingen bureaustelletje, bestaande uit een vide-poche, een kandelaar, een intpot met glazen recipiënten en een vloeiblok. Tijdperk art nouveau.

    Une garniture de bureau en laiton, comprenant un vide-poche, un candélabre, un encrier à récipients en verre et un buvard. Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #480

    Een netsuke van gesculpteerd Japans ivoor in de vorm van een olifant, versierd met ingewerkte stukjes koraal en aquamarijn. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuke en ivoire du Japon en forme d’éléphant décoré de corail et aigue-marine.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381
    De Beuckelaer

    Een serie van 29 albums met chromo’s met afbeeldingen uit tekenfilms van Walt Disney en Paramount Pictures. Nederlandse en Franse teksten. In-8, oblong. Jaren 30 en 40.

    Une série de 29 albums de chromos aux images de dessins animées de Walt Disney et Paramount Pictures. Textes en néerlandais et français.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #298

    Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.

    Une balance pour enfants ancien en métal. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    “Twee figuren naast een pagode”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Schade.

    ”Deux figures auprès d’une pagode”. Deux statues en ivoire sculptée polychrome. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #411

    “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.

    “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #770

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.

    Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.
    No longer available
    Dim. 152 x 96 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #184
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    “De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 91 x 100 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #206

    Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.

    Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.
    No longer available
    Dim. b: 188 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #181
    Thioul, Paris

    Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.

    Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More