#797
Een paar stenen leeuwen.
#325Hamilton
Een roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
#787
Een sobere houten hallbank.
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#120
#401
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#350Laco-sport
#798
Een paar natuurstenen honden.
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#173
Een paar honingpotjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één met bijpassend lepeltje en gemerkt van Goebel.
Paire de petits pots à miel en faïence polychrome dont un à cuillère assortie et marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#380
Een lot verschillende roestvrij stalen herenhorloges.
Lot de différentes montres d’homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#182Fréderic Jean-Louis Van De KerkhovePeriod: 1862 - 1873
“Paysage nocturne” Huile sur panneau. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#327
#722J. Delvaux
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
#586
Een klasseerkast met rolluiken.
Meuble de classement aux coulisses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#151Lalique, France
#84
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd A.B.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Monogrammé A.B.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#538
Een platte kom van Chinees porselein, versierd met een drakendecor. Onderaan gemerkt.
#296
Canne en bois à manche en argent 800‰ et à décor floral. Autriche-Hongrie, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#464
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160/200