Other lots in this auction
-
#61
Een zilveren sauslepel met benen handvat, een verzilverde sigarettendoos en een Belgische zilveren munt uit 1849.
Une cuillère à sauce en argent et manche en os, une boîte à cigarettes argentée et une pièce belge de 1849.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944
“Vissers op het strand”. Facsimile.
”Pêcheurs sur la plage”. Facsimile.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 50/55 -
#775Il Bisonte
Een zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#421
“René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.
”René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#512
Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#91
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#738
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30/40 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35/45 -
#470
Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700/800 -
#536Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120/200