Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld in gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld in gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld in gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld in gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld in gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
F. Foucher

“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.

"Grandfather with grandson". A sculpture in polychrome terracotta, signed “F. Foucher”.
Dim. 36cm
SKU: 2305230097.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #529
    Theo Melens

    “Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.

    “Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 52 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #539
    Theo Melens

    “Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.

    "Stylish couple". An inlaid earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #201
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 31 x 27cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #207
    Royal Dux

    Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.

    An earthenware sculpture of a hunting dog. Marked "Royal Dux".
    No longer available
    Dim. 23 x 44cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #191

    “Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.

    "Two Panthers". A bronze sculpture of two panthers in line.
    No longer available
    Dim. 24 x 85cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #300

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #517

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #541

    Een gebronzeerde mannelijke torso .

    A bronzed male torso.
    No longer available
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #540

    Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.

    A light brown scarf with light blue and beige decoration.
    No longer available
    Dim. 160 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #203
    Secondo

    Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

    A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #362

    “Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.

    “Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.
    No longer available
    Dim. 68 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #449
    Dees De Bruyn

    “Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 56 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #142
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1992

    “Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.

    “Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #190

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een grijze parel.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and a gray pearl.
    No longer available
    Dim. 7,85 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #287

    Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.

    A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #353
    La Louvière

    Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    A crackleware fish, midcentury. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #151
    Sitzendorf

    Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.

    A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #285

    Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.

    An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.
    No longer available
    Dim. 24,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #78
    Hergé

    Les Avontures de Tintin. “Tintin en Amérique”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.

    Les Avontures de Tintin. Tintin and America. hard cover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #454

    Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .

    A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een Engelse staande klok.

    An English longcase clock.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More