#597
Een gepolychromeerde houten Vara Brahma. Indisch werk.
#610Royal Copenhagen
“Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#372
Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.
#26
Drie gigognetafeltjes met kalfslederen blad.
Trois tables gigognes avec plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 54 x 55 x 77,5 cmEstimate: € 35/50 -
#101
Een gepatineerde metalen paardenkop.
#468
Een gepolychromeerd houten (boeg?)beeld. Op sokkel.
#58Val St. Lambert
#640
Een verguld houten beeld van een Quan Yin met duizend armen, als onderdeel van een Zushi-kastje. Japans werk.
#449
“Sloep aan de kade”. Gemonogrameerd ‘C.P.’
#553
Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#530NSM
#483
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages en cartouches, entouré de motifs de feuilles, fleurs et fruits. Vers 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/400