#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#636
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#745
Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.
#848
Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
#291
Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285
Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#756
Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#849
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#417
Een mahoniehouten humidor en een ovaal dienblad. De eerste met een ingelegd ivoren biesje, het dienblad met fruithouten inlegwerk.
Un humidor en acajou et un plateau oval. Le premier avec un trait incrusté en ivoire, le plateau à bois fruitier incrusté.No longer availableDim. b: 23 & 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555
Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.No longer availableDim. H. 96 & 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#844
Een rookstaander van chroom en bakeliet. Jaren 60.
#32
“Parklandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Paysage d’un parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 59 cmEstimate: € 30 / 50