Other lots in this auction
-
#31Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van “La Duchesse de Brabant”, Marie-Henriette. Gemerkt en “Paris”.
A pipe with pipe bowl made of pipe clay in the shape of "La Duchesse de Brabant", Marie-Henriette. Marked and "Paris".No longer availableOnline onlyDim. L. 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108GambierEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and bone mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#61Een klein pijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote belle époque hoed.
A small pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman wearing a large belle époque hat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#155Een tabakspot van polychroom porselein in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman.
A polychrome porcelain tobacco jar in the shape of the head of a pipe smoking sailor.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een korte pijp met een gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een bloementuil. Gemerkt Grenoble. Hoornen steel.
A short pipe with a carved wooden head in the shape of a bouquet of flowers. Marked Grenoble. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#120Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260 -
#5Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
A pipe with a head of white pipe clay, marked and numbered 678. Horn handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#132Pijp met grote meerschuimen kop in de vorm van een man met baard en tulband. Amberkleurige steel.
Pipe with a large meerschaum head in the shape of a man with a beard and a turban. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#59Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisje met een bloemenhoed. Hoornen mondstuk.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a girl in a flower hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#9RS . G. & SCH.Een metalen pijpenstaander versierd met een beeldje van een poedel. Met twee pijpenkoppen van steengoed, waarvan één met voorstelling van Hindenburg ( in hoogreliëf de andere van een militair (Albert I?).
A metal pipe stand decorated with a figurine of a poodle. With two stoneware pipe bowls, one of which depicts Hindenburg (in high relief, the other of a soldier (Albert I?).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#39Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 100 / 125

