#152Vijf diverse pijpen van pijpaarde. Eén gemerkt met label van Goedewagen, één van Scouflaire.
#104Een pijp met kop en steel van meerschuim. Kop in de vorm van een met druiven getooide Bacchus. Hoornen mondstuk.
A pipe with head and stem of meerschaum. Bowl in the shape of a Bacchus adorned with grapes. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een korte pijp met een gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een bloementuil. Gemerkt Grenoble. Hoornen steel.
#99Een pijpenkop van kobaltblauw porselein versierd met een vergulde rozenstruik in reliëf. Metalen deksel.
#105JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
#36Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#115Een lange Oosterse pijp met een metalen steel en met een grote kop in de vorm van een zwarte vuurpot.
#93Drie pijpenkoppen van porselein, met veelkleurige versieringen. Eén met een bloementuil (zum Geburtstag), één met een kegelbaan en één met “der hl. Rock im Dom zu Trier, 1891”. Metalen deksels.
Three porcelain pipe bowls with multicolored decorations. One with a bouquet of flowers (zum Geburtstag), one with a bowling alley and one with “der hl. Rock im Dom zu Trier, 1891”. Metal lids.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#44Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een Afrikaans meisje. Amberkleurige steel met een gedreven metalen aanzet. Barstje in het meerschuimen deel van de steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of an African girl. Amber-colored stem with a driven metal attachment. Crack in the meerschaum part of the handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#132Pijp met grote meerschuimen kop in de vorm van een man met baard en tulband. Amberkleurige steel.
Pipe with a large meerschaum head in the shape of a man with a beard and a turban. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100