Other lots in this auction
-
#71
Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#241
“Godheid”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Divinité". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#148
Een bronzen pendule, getooid met een zittende vrouw, met twee kandelaars met telkens vier lichtpunten, versierd met hermenfiguren.
Une pendule en bronze, décorée d'une femme assise, avec deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#79
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#152
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met drie laden en een zwart marmeren blad.
Petite commode de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 130/150 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met kleine briljanten en één smaragd met een klein letsel.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de petits brillants et une émeraude avec un petit dégât.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 100/150 -
#309
Een koperen droogtrommel.
Un séchoir en cuivre.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 30/40 -
#357
Een plaatijzeren lantaarn.
Une lanterne en fer.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#192Ursula Homeyer
“Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#105Baume, Geneve
Een zakhorloge met zilveren gegraveerde kast en ketting we voegen er drie verschillende sleutels aan toe.
Montre de poche en argent gravé, nous ajoutons trois différentes clés de montres.No longer availableEstimate: € 250/350