Similar lots by type
-
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#487
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400/600 -
#507
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 600/800 -
#501
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#571
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400/500 -
#667
Een opgezette vos. Oor beschadigd.
Renard empaillé. Dégât à l’oreille.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#209
“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800/1200 -
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#537
Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500/2000 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550 -
#145
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500/1700 -
#776
Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een paar kraagloze dekselvazen van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages, vogels en planten in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Op de schouders een vergulde draak met een roestrode bal. Dekselknoppen in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000/1500
Other lots in this auction
-
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/500 -
#345
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#700Kartell
Een vintage rood kunststoffen magazinerekje naar ontwerp van Giotto Stoppino. Italiaans werk.
Porte journaux en plastique rouge d’après un modèle de Giotto Stoppino. Travail italien.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#589
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#695Henk Van Cauwenbergh
“Le Matin.” Fotoboek. Uitgeverij Tectum.
“Le Matin”. Livres aux photos. Ed. Tectum.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#618
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
Tête de cerf empaillée. Ecosse 1990.No longer availableDim. 75 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#470
Een Chinese pieëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een grijs marmeren blad.
Piédestal en bois de fer sculpté à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/100 -
#128
Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.
Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#138
Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200/300