Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.

Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.

Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.
SKU: 0702170236.
Category: Meubel.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #835

    Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.

    Deux différents fauteuils en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #821

    Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.

    Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #206

    Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.

    Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #817

    Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.

    Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #834

    Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.

    Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #838

    Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.

    Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #831

    Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.

    Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #840

    Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.

    Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #828

    Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.

    Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 208 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #822

    Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.

    Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #820

    Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.

    Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #841

    Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #829

    Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.

    Chaise commode petite et sobre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #842

    Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.

    Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #819

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #832

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #845

    Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.

    Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #833

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #818

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #836

    Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.

    Fauteuil en chêne à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #843

    Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.

    Lot de trois différents fauteuils de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #649

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 133 - 144 & 145 - 150. Jaren ‘70.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 133 - 144, 145 - 150. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een schaal van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.

    Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Een buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden boven twee paneeldeuren en met een zwart marmeren blad.

    Buffet de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #490

    Een grote bewerkte slavenarmband van ivoor.

    Grand bracelet d’esclave en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. 259,40 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #432
    Lode Verhoeven

    “Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.

    “Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #183

    Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.

    Canne art nouveau à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Een vierkante vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van landschappen in cartouches.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paysages dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #83

    Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Petite calèche à quatre chevaux et trois personnages. Groupe en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #701

    Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #794

    Een lot van drie messingen wandversieringen, waarbij twee grote schildvormige die een paar vormen en een derde kleinere met een kandelaar.

    Lot de trois décorations de meubles en laiton dont deux grandes en forme d’écussons, formant une paire et une troisième plus petite avec bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #369

    “Zittende dame”. Potlood op papier. Toegeschreven aan Anton Pieck.

    “Dame assise”. Crayon sur papier. Attribué à Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Een paar borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe eeuw.

    Paire d’assiettes en faïence de Strasbourg. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25a / 40
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More