#796Een beeld van een staande Boeddha.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#797Een paar stenen leeuwen.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#787Een sobere houten hallbank.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#798Een paar natuurstenen honden.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150
#221Een serie Oekraïense paaseieren van gelakt hout. Voorstelling van de engel Michael, Christus Pantocrator en twee Madonna’s met kind.
Collection d’oeufs de Pâque en bois laqué. Représentant l’archange Michel, Le Christ Pantocrator et deux Vierges à l’Enfant. Ucraine.No longer availableEstimate: € 280 / 300 -
#167Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 200 -
#592Soddy Ekefrey“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
“Personnages”. Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 83 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Met houten sokkel.
#335VisageDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#548Een opgezette cobra.
Cobra empaillée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#436Een zuil van gesculpteerd albast.
#3Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.
Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#74B. Morisot“Marine”. Olieverf op board. Gesigneerd. Met opdracht.
#17Drie verschillende borden van blauw en wit aardewerk met bloemendecors. Delft, XVIIIe eeuw. Eén zwaar gerestaureerd.
Trois assiettes différentes en faïence bleue et blanche à décor de fleurs. Delft, XVIIIe siècle. Une est très restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 80