#422Louis Belen
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
#85
#468Goldimari
Un lot de porcelaine polychrome et dorure japonaise, comprenant un vase à couvercle, un grand plat, une assiette et un bol. Portent une marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#491
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
#547
#729
Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#765
#268
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#331
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, zeer goede staat met huls en stofwikkel. Ed. Arcade, jaren 70. Evenals: ‘Rubens en zijn eeuw” en “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 en 1977. En “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 stuks.
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, très bon état avec étui et jaquette. Ed. Arcade, années 70. Ainsi que: ‘Rubens en zijn eeuw” et “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 et 1977. Et “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#35
#709Roel Slabbinck
“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25/35