#621Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#274H. Marinus“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
#82Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages sur un fond blanc.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
#96GoumEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#543Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
#503Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
#558Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
#269C. Vermoelen“Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les cygnes sur l’étang au parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 48 cmEstimate: € 100 / 150