Similar lots by type
-
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#586Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.
A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked. -
#14Massimo ItalyEen vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.
A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower. -
#378Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.
A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom. -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#417Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.
A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom. -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin. -
#387Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.
A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers. -
#428Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback. -
#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#437Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.
A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware. -
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#423Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design. -
#593Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.
'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille. -
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions. -
#396Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.
A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons. -
#427Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.
A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration. -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#358Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#137Drie diverse Madonnabeelden van messing.
Trois différentes statues de la Vierge en laiton. -
#121Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.
A lot of 2 bronze plaques, after Mucha. -
#311Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.
A large Chinese bronze plate decorated with dragons. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#115“Rubensjaar Antwerpen 1977”. Zes penningen van massief zilver, 925/1000, telkens 25 g. Medailleslag. In individuele etuis.
"Rubens Year Antwerp 1977." Six solid silver medals, 925/1000, each weighing 25 g. Medal strike. In individual cases. -
#344Frans BrahamEen houten sculptuur getiteld ‘Erosie’ en onderaan gesigneerd ‘Frans Braham’.
A wooden sculpture titled 'Erosion' and signed at the bottom 'Frans Braham'. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#33Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.
A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase. -
#230Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,09 ct. F VS2
An pear 18 kt white gold earrings set with two central brilliant-cut diamond of 1.09 ct. F VS2Place a bid ›Estimate: € 1600 / 1800 -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.



