Other lots in this auction
-
#725Een mahoniehouten side table met een lade in de gordel. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou ouvrant à un tiroir en ceinture. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#556Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#131CapodimonteEen siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een eikenhouten armstoel met verstelbare leuning.
Fauteuil en chêne aux accoudoirs réglables.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.No longer availableDim. 107 x 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#433Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#399Een gekleurde aardewerken schotel met een stermotief. Frankrijk XVIIIde eeuw. Een barst.
Plat en faïence polychrome décoré d’une étoile. France, XVIIIe siècle. Un éclat.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme d’une disque de bois en ambre.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 200 / 300 -
#495Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.No longer availableDim. 99,15 gEstimate: € 100 / 150



