#557KutaniEen paar vazen van Japans porselein met decor van krijgers op roestrode en witte fond. Oren in de vorm van fabeldieren. Onderaan Kutani gemerkt, omstreeks 1930. Met houten sokkeltjes.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor de guerriers sur fond rouille et fond blanc. Anses en forme d’animaux fabuleux. Marque Kutani sous la base. Vers 1930. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201Een paar boekensteunen in de vorm van panters.
#179Marika Bäumler“De jonge bruid” en “De beschermende hand”. Gesigneerd.
“La jeune mariée” et “La main protectrice”. Signées.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#642Utugawa Kuniaki“Sumo Urakaze”. Gekleurde houtsnede. Japan, omstreeks 1870.
“Sumo Urakaze”. Gravure sur bois en couleurs. Japon, vers 1870.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#738D.R.G.M KroneEen Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Old Lamps, ItalyEen messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
#371Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.
#142Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
#760Een kleine fauteuil op zwartgelakte houten poten.
Petit fauteuil aux pieds noircis.No longer availableEstimate: € 60 / 80