Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk

Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk

Guanyin sur un éléphant en os et ivoire sur squelette en bois. Travail chinois.
Dim. H. 64 cm
SKU: 1003200611.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #611
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #74

    “Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.

    “Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #708

    Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.

    Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 - 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.

    Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.
    No longer available
    Dim. 14 x 54 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #374
    Floris Jespers

    “Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #248
    Delvaux

    Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.

    Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #109
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #46

    Poppenwagen van metaal en leder, naar fin de siècle-voorbeeld.

    Voiture de poupée en métal et cuir. D’après un exemple de la fin du siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #646

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.

    “Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #459
    Dali

    “Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.

    “Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #495

    Kozakkenzwaard met lederen schede (slijtage). Begin XXste eeuw.

    Sabre de cosaque à la gaine en cuir (usures). Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More