#437Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
#755Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#449Gabriël“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
#406Een eikenhouten bijzetmeubeltje met entretoise en klapblad.
#20Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
#144Louis Delehaye“Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Cavalier auprès de sa monture”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Isabel MarantTwee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
#500“Vier personages”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Quatre personnages”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle. Signature en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 300 / 360