#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#86Takeda
Een bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda". -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom. -
#11Limoges
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.