Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
Goebel, Germany

“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.

"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2405220578.
Category: Biscuit.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #358
    Goebel, Germany

    “Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.

    Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    Goebel, Germany

    “Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.

    « Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.
    No longer available
    Dim. H: 12cm
    Estimate: € 35 / 45

Similar lots by type

  • #58

    “Kind met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit op verguld messingen voet. Gemerkt binnenin.

    "Enfant à la fleur". Une statue en biscuit blanc monochrome sur socle en laiton doré. Marqué à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    “Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

    "Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478
    Capodimonte

    “Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.

    "Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Kaiser, Germany

    “Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.

    "Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #44
    Ponsin

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37.

    "Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée et datée '37.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    “Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.

    "L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.

    Petite table ronde en verre, la base en forme de palmier.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #40

    Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 14 carats serties de petits diamants taille brillant.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 120 / 140
  • #280

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale aquamarijn van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une aigue-marine centrale de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #354

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien blanc et gris.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #455

    Een Chinese gesculpteerd hardhouten eettafel. Verlengbaar met twee bladen. Bijgevoegd vier bijpassende stoelen en twee armstoelen.

    Une table de salle à manger chinoise en bois dur sculpté. Extensible avec deux lames. Inclus quatre chaises et deux fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. 79 x 160 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #651

    Een aardewerken terrine met meerkleurig decor van bloemen en versierd met een slang op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Soupière en faïence à décor floral multicolore et ornée d'un serpent sur le couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    “Mickey Magzine”. Drie albums met ingebonden magazines (1955, 1958). En “Le Journal Tintin” (1951, 1959). Franse taal.

    "Mickey Magazine". Trois albums avec magazines reliés (1955, 1958). Et « Le Journal Tintin » (1951, 1959). Langue française.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More