Other lots in this auction
-
#442Utagawa KokunimasaPeriod: 1874 - 1944“Keizerlijke zilveren bruiloftsceremonie”. Een Japans triptiek. Gesigneerd. Tijdperk Meji.
Cérémonie de mariage impérial en argent . Un triptyque japonais. Signé. Epoque Meji.No longer availableDim. 37 x 24 cm x3Estimate: € 200 / 260 -
#632“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.
“PC et CP”. Huile sur toile. Sans signature. Petite perforation.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.
Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 27 & 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#148“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus op zwart marmeren sokkel. Met cachet.
Danseur . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus sur un socle en marbre noir. Avec cachet.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271Een bronzen lampje met voet in de vorm van een Empire siervaas en met kap van glas in lood.
Une lampe en bronze avec une base en forme de vase ornemental Empire et avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 9 K geel gouden ring bezet met briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 9 carats sertie de brillants et d'un poids combiné de + - 0,30 ct. et onyx.No longer availableDim. 11,96 gEstimate: € 300 / 500 -
#494“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
Ferme . Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 500 / 600 -
#151Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 300 / 320 -
#315Vier verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Astrid 1935 - 1995. 18,75 g. Boudewijn en Fabiola 250 F 1998. 18,75 g. Albert en Paola 1959 - 1999. 18,75 g. En Paola 60 jaar 1997. 18,75 g.
Quatre médailles et pièces de commémoration en argent 925/1000 dont Astrid 1935-1995 (18,75 g). Baudouin et Fabiola 250 BEF 1998 (18,75 g). Albert et Paola 1959-1999 (18,75 g) et Paola 60 ans 1997 (18,75 g).No longer availableDim. 33 mmEstimate: € 100 / 150 -
#445“Wijze met ruyi”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sage avec ruyi . Un netsuke en bois finement sculpté. XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.
Figurine en grès d’après la dynastie T'ang.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40 / 50

