Similar lots by type
-
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#229
Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300/500 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#384
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#344Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#374Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#159
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#652
“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80/120 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#459John Michaux
“Kanaal te Nieuwpoort”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
”Le canal de Nieuport”. Une eau-forte. Signée et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 61 x 76 cmEstimate: € 30/40 -
#524
Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#634
Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885
“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#29
“Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.
”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#452Jules De BruyckerPeriod: 1870 - 1945
Een serie van vier etsen met voorstellingen van diverse personages in een herberg. Telkens buiten de plaat gesigneerd en op 100 exemplaren genummerd.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des personnages divers dans une auberge. Signées hors planche et numérotées sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 400/500 -
#199James Ensor
“De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la plancheNo longer availableDim. 9,5 x 14,5 cmEstimate: € 1000/1500 -
#724Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#64Christ Michiels
“Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#675
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100 -
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#6
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25/35 -
#583
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420/500 -
#691
Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.
Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#542
“Constructie”. Achteraan toegeschreven : Egmond en de datum 1991.
”Construction”. Attribution au verso: Egmond, et la date 1991.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#298
Twee wandelstokken, een parasol en een replica van een zwaard.
Deux cannes, un parasol et une réplique d’une épée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#114H. Caluwaerts
“Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.
”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200/240