#163“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
#640Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
#528Afrikaans ritueel slagwapen.
#233Een taartschep van zilver met lemmet van verguld metaal en een lepeltje en vorkje van zilver. In originele doos.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
#392Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#219Romain Steppe“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 260 -
#518Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
#510Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 214 cmEstimate: € 100 / 160