#640
“HMS Unicorn 1790”. Maquette.
#278
Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
#360Lip
Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250/350 -
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
#635
#12Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#732Freek Van den Berg
“Vriendinnen”. Litho in kleur. Gesigneerd in de plaat.
”Amies”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#61
Een lot kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#349
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.
”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60