#605Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#649Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
#184SeeburgEen radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.
Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#88Kosta BodaKratervaas van opaalglas. Onderaan gesigneerd en genummerd.
Un vase flûte en opaline. Signé et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#128Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.
Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#776“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#520“Cutty Sark 1869”. Maquette.
#590“Smith Rotterdam”. Zeesleper. Maquette.
”Smith Rotterdam”. Un remorqueur en maquette.No longer availableDim. L. 92 cmEstimate: € 200 / 300