#434
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
#298
Un candélabre d’église en cuivre à cinq points lumineux, décoration de fleurs, feuilles, raisins et brins.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
#660
Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
#491
“Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.
#810
Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
#527
Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#663
Japanse drummer. Bronzen beeld.
#261
Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100