#445Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
A copper hall lamp with a grid of green glass marbles.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158Christofle, ParisEen lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#402Marcel PraetEen lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.No longer availableDim. 105 x 67 x 55cmEstimate: € 80 / 120