Other lots by Tabriz
#523
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
#547
#501
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#735The Bridge
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#476
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#175Delvaux
Een handtas in blauw savanneleder met originele stofzak.
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
#51
Un lot de 23 magazines ‘Paris Match’ & ‘Semaine du Monde’. Nous ajoutons un album de cartes postales à thématiques divers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#187
“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/600