Other lots by Kashan
-
#576Kashan
Handgeknoopt zijden karpet. Centraal rond medaillon. Perzisch werk. Goede staat.
Carpette persane en soie. Nouée main. Médaillon rond central.No longer availableDim. 214 x 154 cmEstimate: € 600/800 -
#586Kashan
Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#766
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#5
Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.
Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30/60 -
#433
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#573
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#532Anto Diez
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#521
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180/220 -
#646Tabriz
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon.
Carpette en laine aux détails en soie. Médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 188 x 124 cmEstimate: € 400/600 -
#418
Lot: een koperen lijstje en een wijwatervat met bronzen penning van Lourdes.
Un lot comprenant un cadre en cuivre et un bénitier avec un denier de Lourdes en bronze.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#193Kammer & Reinhardt
Een oude stappende pop met porseleinen hoofdje en armpjes en beentjes van papier machée. Gemerkt Simon & Halbig met de ster. Omstreeks 1915. Met staander.
Une ancienne poupée à tête, mains et pieds en papier mâché. Marque Simon & Halbig avec étoile. +- 1915. Avec support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
Deux différentes pendules en bois. Sans clefs.No longer availableDim. h: 28 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120/200