#201
Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#205Nouvelta
Een handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
#694Tom Roman
“Zeezicht bij nacht”. Een schilderij, olieverf op papier. Gesigneerd.
#597
“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180/220 -
#235
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#329Klaes
Rivierzicht met boot, olieverf op doek.
#341
Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50/70 -
#542Panamarenko
“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300/400 -
#772
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#86
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150/300 -
#611
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#584
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120