Other lots by Mahal
#635Didier Lamarthe
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#289L. Van Lint
“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264
Console en placage de style Louis XV décorée de marquetterie florale. Pieds chaussés de bronze.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
#523
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
#606Tabriz
Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.No longer availableDim. 355 x 281 cmEstimate: € 800/1000 -
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#120
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et d’un rubis taillé en goutte de ± 3,80 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2300/2500 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 3400/3600 -
#371
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
#13
Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/60