Other lots by Meshed
#566MeshedEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400 / 500
#320Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
#153Een bronzen stier met groen patina.
Un taureau en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1600
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
#352R. Van Oppen“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#55RatovEen handtas van rood leder.
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#213Constantin Louis DetoucheEen schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
#760LongchampEen zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
#733“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
#239Mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120