#312Ramon
Een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van een oude man met fakkel en een leeuw. Gesigneerd.
Un relief en cuivre sculpté représentant un vieil homme avec une torche et un lion. Signé.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#296
Mahoniehouten armstoel met gecapitonneerde olijfgroene lederen bekleding.
#160
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,11 ct. Et un diamant noir de + - 2,12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 650 / 750 -
#318Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.
#553
Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24
Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 41 x 30 & 27 x 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#200
Een 18 K geelgouden schakelketting.
#103
Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#532
Een beige marmeren zuiltje. Voet los.
#581
Een Tibetaanse bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze tibétain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200