Other lots in this auction
-
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#781
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#581
Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260 / 300 -
#305Pazuli London
“Hiver”. Een kleurrijke sjaal van wol, rayon en mohair bezet met pareltjes en pailleten in tak en bloemenvorm.
“Hiver”. Châle en laine, rayon et mohair multicolore avec petites perles et paillettes formant des branches et des fleurs.No longer availableDim. 115 x 45 cmEstimate: € 180 / 250 -
#166
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 240 -
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#784Jan Burssens
“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#705
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#338
Coupe van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197
“XIXe eeuws straatzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de rue du XIXe siècle”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#566Meshed
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 200 / 300