Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
P. Gieles

“Hanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Coqs”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 23 x 33 cm
SKU: 2210190019.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #19
Estimate: € 50 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #543
    Waldemar Strauss, Berlin

    Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.

    Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. h: 104 x 97 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #747

    Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.

    Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.
    No longer available
    Dim. h: 21 en 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #550

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. een centrale saffier van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,29 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #114
    Jaak Schaepherders

    “Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.

    Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #737

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.

    Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #744

    “Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.

    “Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #595
    Nannini

    Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.

    Deux chapeaux semblables en velours de coton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #473

    Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika: - “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900. - “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”. - “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.

    Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud: - “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900. - “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”. - “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #206

    Een Napoleon III tweedeursvitrine van zwart gefineerd hout, rijkelijk versierd met marquetterie van diverse houtsoorten en met verguld bronsbeslag.

    Une vitrine à deux portes Napoléon II en bois de placage noir, richement décorée de marqueterie de divers sortes de bois et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 140 x 163 x 52 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More