Other lots in this auction
-
#610
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle.No longer availableDim. 8,16 gEstimate: € 900/1000 -
#563
18 boeken over wetenschappen, aardrijkskunde, astronomie e.d. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° met lederen rug, enige slijtage. Talrijke afbeeldingen. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, goede staat. En 16 andere.
18 livres sur les sciences, la géographie, l’astronomie etc. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° Dossier en cuir, usures. Nombreuses images. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, bon état. Et 16 autres.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#793
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#726Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40/60 -
#721
Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Tête en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#244
Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
Album contenant ± 300 vieilles cartes postales.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 100/120 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#356
Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.
Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#44Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50/70