Other lots in this auction
-
#239
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120/180 -
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#847
Een lot van zeven verschillende porseleinen apothekerspotten.
Lot de sept différents pot de pharmacie.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#594Hildebrandt
“Vrouwenfiguur”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“Personnage féminin”. Eglomisé. Signé.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80 -
#632Bram Van VeldePeriod: 1895-1981
“Masker”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 93/100.
“Masque”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 93/100.No longer availableDim. 74 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#430
Een lot zilveren juwelen van 925 en 835 ‰ waaronder een parelhalssnoer een ketting met hanger een kruis, ringen, twee armbanden en twee broches, sommige bezet met halfedelstenen.
Lot de bijoux en argent 925 et 835 ‰ dont collier de perles, chaîne à pendentif, une croix, des bagues, deux bracelets et deux broches, certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#78
Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 35/50 -
#92
“Zeilboten”. Olieverf op paneel (?). Zonder signatuur.
“Voiliers”. Huile sur panneau (?). Sans signature.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#674David Dodsworth
“Ceta II”. Een carborundumgravure. Gesigneerd en genummerd 138/200 buiten de plaat.
“Ceta II”. Gravure carborundum. Signée et numérotée 138/200 hors planche.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 160/180 -
#210
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 100/150 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300/400